1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. אולם אירועים במרכז

אולם אירועים במרכז: 3 המרכיבים החשובים בבחירת האולם

המקום בו אתם בוחרים לארח את האירוע שלכם ממלא תפקיד חשוב בהצלחתו ובעיצוב החוויה של האורחים. אין ספק כי בחירת מיקום האירוע היא החלטה חשובה אותה תקבלו לאחר הגדרת הצרכים והציפיות שלכם, אפיון האירוע וסקירה של כמה מקומות מתאימים. אם אתם מחפשים אולם אירועים במרכז אנחנו מזמינים אתכם אל מתחם חצר נצר היפה, היוקרתי, המיוחד והקסום.

המוניטין שלנו כאולם אירועים מצליח ואיכותי מבוסס על אלפי אירועים מוצלחים, מתחם אירועים חצר נצר מציע אירוח ברמה גבוהה תוך הקפדה על כל הפרטים החשובים המרכיבים אירוע של פעם בחיים, האירוע של השנה.

גני אירועים המרכז  - מיקום וסידורי חנייה

אזור המרכז עשיר בדרכי תחבורה וכבישים מהירים היוצאים אל כל אזורי הארץ, אך רגע לפני שאתם בוחרים אולם אירועים במרכז חשוב יהיה לבחון את עומסי התנועה וזמינות החנייה באזור. פעמים רבות, הגישה אל מתחמי אירועים הממוקמים במרכזי הערים הגדולות תהיה קשה ועמוסה, קיימים אזורים בהם ישנם עומסי תנועה כמעט בכל שעות היום.

כמארחים האחריות לבחינת נוחות ההגעה אל המקום וזמינות החנייה מוטלת עליכם, כדאי לבחון את עומסי התנועה בדרך אל מקום האירוע בשעות בהן האורחים שלכם צפויים להגיע לאזור. כמו כן, אם בחרתם אולם אירועים ללא חנייה צמודה, יהיה עליכם לדאוג למתחם חנייה מסודר ונגיש בעבור האורחים שלכם.

האוכל באירוע

אירוע מוצלח הוא בראש ובראשונה אירוע עם אוכל טוב, הצוות המקצועי של חצר נצר יודע היטב עד כמה איכות האוכל חשובה להצלחת האירוע ושביעות הרצון של האורחים שלכם. תפריט גורמה עשיר מוגש במתחם האירועים בהנחיה של השף רונן דברת בלוך המפורסם, האוכל זוכה לשבחים רבים ומתאים לכל סוגי האירועים.


הרכבה נכונה של תפריט האירוע תתבסס על אפיון קהל האורחים שלכם, כדאי להיעזר בצוות הקולינרי לשילוב נכון של טעמים ויצירת מבחר נכון של מנות בעבור האורחים. קיימות מנות מתאימות לתפריט לאירועי חורף מול מנות מומלצות יותר בעבור תפריטי קיץ, בכל התפריטים נוכל לשלב במידת הצורך מנות צמחוניות ומנות לילדים. התפריט המשובח מוגש במהלך קבלת הפנים ובמהלך האירוע עצמו. 


טואול - בניית אתרים